gabinet kosmetyczny kraków, gdzie ?

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie ?

Dzień dobry :) Szukam profesjonalnego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

alliknet5

Posty: 7

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z jakiego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie sięgnąć z takiej pomocy. Moja skóra już po paru peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

edyta123

Posty: 10

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Lupusx

Posty: 8

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry wykwalifikowany sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i sprawdzić ofertę. To wyśmienite miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą stosowny zabieg.

doboszzz

Posty: 8

 
Niesłychanie ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje umożliwia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

Zrobtodzis

Posty: 9