sesja w plenerze szczecin, szukam !

sesja w plenerze szczecin, szukam !

Czy można zrobić sobie sesję noworodkową w Szczecinie? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje i robi to faktycznie profesjonalnie?

Worms

Posty: 1

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać naprawdę niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z niesłychanie dużym doświadczeniem.

nantusia

Posty: 2

 
Moja sesja kobieca w Szczecinie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

Kruczek23

Posty: 4

 
My od razu zamówiliśmy sesję ciążową i noworodkową w Stargardzie i jesteśmy zadowoleni. Atrakcyjna cena, ale i niesamowite zdjęcia. Jeśli ktoś nie jest przekonany do takiej sesji to powinien sprawdzić zdjęcia, jakie tam powstają. To coś niesamowitego i niepowtarzalnego.

Laleczka

Posty: 8

 
Korzystaliśmy z oferty fotografa i byliśmy zadowoleni. Sesja nie była zbyt długa, bowiem poprzez półtorej godziny wszystko było wykonane. Dzieci się jeszcze nie znudziły i my też, wobec tego zdjęcia wyszły faktycznie super.

Antekkk

Posty: 6

 
Wybraliśmy sesje ciążową i noworodkową w Stargardzie, albowiem wiemy, iż pracuje tam fachowa pani fotograf. Chcemy mieć fotografie, które będą super pamiątką dla lata.

namedal6

Posty: 14

 
Robiliśmy sesję noworodkową w Szczecinie i wszystko przebiegło super. Jesteśmy zadowoleni. Następne dziecko również będzie miało taką oryginalną sesję.

reavan

Posty: 10

 
Wybraliśmy sesje ciążową i noworodkową w Stargardzie, bo wiemy, że pracuje tam profesjonalna pani fotograf. Chcemy mieć zdjęcia, które będą super pamiątką dla lata.

Lupusx

Posty: 4