mieszkania w Warszawie, poleci ktoś?

mieszkania w Warszawie, poleci ktoś?

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, natomiast żeby była niższa od tej rynkowej.

Elllooo12

Posty: 1

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Znajdziecie wtedy dobre ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą bardzo niskie.

Kitas

Posty: 15

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

bruklin187

Posty: 5

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

Kitas

Posty: 6

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można znaleźć na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich naprawdę bardzo sporo. Bez względu na to czy ma to być małe czy duże mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

wrrraak22

Posty: 7

 
Jest wiele ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wtedy idealne ceny, lokalizacje i warunki. Niewątpliwie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niezmiernie niskie.

Klara323

Posty: 5

 
W Warszawie ceny są wysokie. Trzeba się z tym liczyć. Szanse na zrobienie kariery są większe i to właśnie przekłada się na wysokie ceny nieruchomości. Trzeba się zastanowić czy to właśnie jest miejsce i rozwiązanie dla nas.

Marti

Posty: 13

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

mirekp2005

Posty: 13