lombard bemowo, gdzie szukać ?

lombard bemowo, gdzie szukać ?

Konieczny lombard skupujący złoto na Bemowie, ale nie mogę nikogo odnaleźć. Do kogo Wy chodzicie sprzedawać swoje złoto?

Krakus

Posty: 1

 
Można znaleźć w Internecie jakieś najbliższe lombardy na Bemowie i wtedy będzie wiadomo, kogo wybrać. Taki lepszy lombard ma cennik i wiemy, czego się spodziewać. Wtedy nie trzeba dzwonić do każdego z zapytaniem jak ma taka współpraca wyglądać.

untelekt

Posty: 2

 
Byłem w lombardzie w Warszawie, który ma tutaj ofertę https://lombardwroclawska.pl. Wszystko przebiegło niezmiernie dobrze i jestem rzeczywiście niezmiernie zadowolony.

Kódłaty

Posty: 13

 
Ostatnio jak przechodziłem to widziałem gdzieś lombard na Bemowie, niemniej jednak nie wiem dokładnie gdzie to było. Jutro idę tą samą trasą to może znowu na nich trafię.

Grzybeczek

Posty: 3

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w jakiej nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

Black_Riot

Posty: 5

 
Lombardy cały czas są popularne, bo na nieszczęście, niemniej jednak każdy z nas wymaga pieniędzy. Oni udzielają porządnych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, niemniej jednak z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na wyższe dla mnie.

mniszek56

Posty: 5

 
Widziałem gdzieś skup złota w Warszawie, który miał lepsze stawki za gram niż niejeden jubiler. Znajoma właśnie tam sprzedała swoje pierścionki, bo wyszły z mody i tylko leżały, a złoto teraz faktycznie bardzo kosztowne.

Buła

Posty: 13