Są skelpy tylko z żywnością ekologiczną??

Są skelpy tylko z żywnością ekologiczną??

Hej.
Zastanawiam się czy bezproblemowo jest zdobyć produkty ekologiczne w Krakowie? Chciałam założyć sklep w tej branży, ale będzie mi łatwiej, gdy poznam Wasze opinie na ten temat.

Sarenka

Posty: 23

 
Dotychczas nie miałem pomysłu, gdzie zdobyć warzywa ekologiczne w Krakowie. Na szczęście przyjaciółka skierowała mnie na sprawdzone targowisko do człowieka, który ma warzywa z ekologicznych upraw.

Najlepsze było to, że zapłaciłem za nie niewiele więcej niż normalnie :)

borek149

Posty: 20

 
Na celownik wziąłem sobie ostatnio ekologiczne warzywa w Krakowie, niemniej jednak nie znalazłem niczego, co tak naprawdę przypominałoby produkty w stu procentach naturalne.

Odnoszę wrażenie, iż termin „ekologiczne” doskonale pasuje w marketingu i nabierają się kolejni klienci.

RasiakNorris

Posty: 18

 
Niedawno dowiedziałem się, że lokalny sklep ekologiczny w Krakowie oferuje nawet ekologiczne jedzenie dla dzieci. Postanowiłem skorzystać z takiej oferty, a więc całą rodziną przerzucić się na ekologiczną żywność. Mogę pochwalić się, że moje starania zakończyły się sukcesem.

Pietiap

Posty: 25

 
Trudno mi powiedzieć, ilu zwolenników ma zdrowa żywność w Krakowie.

Obserwując po ilości sklepów takim asortymentem śmiem zaryzykować stwierdzenie, że całkiem sporo. Z resztą najlepiej poszukać kontaktu do takich osób, bo bardzo często udzielają się na forach tematycznych związanych ze zdrowym jedzeniem.

shalafi

Posty: 14

 
Ekologiczne owoce w Krakowie w mojej opinii możemy pozyskać na dwa sposoby: udając się na targowisko i wierząc na słowo sprzedawcy, którego ktoś może nam polecić lub biorąc pod spostrzeżenie etykietę produktu i odpowiednie oznaczenie jasno stwierdzające, iż dany owoc pochodzi z uprawy ekologicznej. Istnieją zwolennicy także pierwszej, jak i drugiej sposoby.

CAUCHETWERE

Posty: 23

 
Zgadzam się z Wami, iż ludzie nie zdają sobie sprawy, jakie środki stosowane są do produkcji naszego jedzenia. Często na polach uprawnych stosowane są nawozy, które niewiele mają wspólnego z naturalnością.

Z tego powodu pożądane byłoby zainwestować w jedzenie ekologiczne w Krakowie.

czerwin_09

Posty: 11

 
Zastanawiacie się, jakie produkty możecie znaleźć w sklepie ze zdrową żywnością w Krakowie? W moim przypadku dowiedziałem się, że istnieją ekologiczne ziemniaki, zdrowy chleb żytni, chleb razowy, a także jajka, jabłka czy papryka zielona. Wybór jest wręcz nieograniczony, więc przerzucając się na zdrową żywność nie powinniśmy mieć jakichkolwiek problemów :)

Rrealg

Posty: 21

 
Owoce ekologiczne za każdym razem zamawiam tutaj: http://www.paczkajakuba.pl.

Nie mam zastrzeżeń, albowiem proponują darmową dostawę, gdy zamówię produkty powyżej 100 zł, jaką są w stanie zrealizować na terenie Krakowa, Zabierzowa, Zielonek, Mogilan oraz Wieliczki. Z ich oferty korzystam zarówno ja, jak i moi znajomi :)

berry182

Posty: 26

 
Sam regularnie odwiedzam jeden sklep ekologiczny w Krakowie i nie mam wątpliwości, że podjęcie decyzji o rozpoczęciu zdrowego żywienia było strzałem w dziesiątkę.

Które korzyści mi to przyniosło? Mam więcej energii, wolniej się męczę, a także lepiej śpię. Na domiar tego nie mam już kłopotów z żołądkiem, jakie dotychczas były dla mnie codziennością.

kikiriki2k

Posty: 25